Ödeme ve Teslimat Bilgileri

Ödeme ve Teslimat

1. Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak
Banka havalesi veya EFT ile yapmayı tercih ettiğiniz ödemeleri, siparişinizi verirken belirtilen Finansbank hesabımıza (TL) yapabilirsiniz. Banka hesap bilgilerimiz: MİNYONCA - Banka Hesap Bilgileri

2. Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Kanunen gıda ürünlerinde taksit yapılamadığından dolayı, her türlü kredi kartınıza online tek ödeme imkânımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Bu işlemi BDDK (Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumu) yetkilendirmeli ödeme aracı kuruluşu olan çözüm ortağımız PAYTR güvencesiyle yaparsınız.  Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3(Üç) iş günü içerisinde yapılacaktır.

3. Kapıda Ödeme Kolaylığı (İster Nakit, İster Kredi Kartı ile)
Siparişinizi "Kapıda Ödeme - Nakit" ve "Kapıda Ödeme - Kredi Kartı" seçeklerinden birini seçerek yapabilir, siparişinizi verirken yaptığınız bu tercih doğrultusunda ödemenizi kapıda ödeme çözüm ortaklarımız olan İş Bankası ve Yurtiçi Kargo güvencesiyle gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.4. Sipariş Bedeli İadesi 
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; Minyonca Doğal ve Organik Ürünler Ticareti, 3(üç) iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir. 

5. Teslimat 
- Hafta içi öğlen 13:00'a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içinde,13:00'dan sonraki siparişleriniz ise bir sonraki iş günü içinde kargoya verilir.                             

- Cuma günleri öğleden sonra ve cumartesi günleri verdiğiniz siparişler "gıda" ürünlerinin pazar günü kargo depolarında beklememesi düşüncesiyle takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

- Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilir.

- Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 

- Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz. 

- Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İzmir merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir.

- Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5. Ödeme Takibi 
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. 

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 
 
Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. 
! Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 
! Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda info@minyonca.com mail adresine bildiriniz. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.